u15's Fixtures and Results

  • Previous results on Scorecard or on Cup Draw page
  • Fixtures and results will update each week.
Fixtures Score Ref Venue
Sunday 25th August 2019
Division 1
Edinburgh City Blacks v Redhall Star YFC R White Forrester HS 3G, 3pm
Lasswade Thistle FC v Hutchison Vale FC L Hogarth
Lochend FA v Salvesen Reds M Corner Portobello HS 3G, 2pm
Livingston FCC v Longniddry Villa T Mitchell
Portobello CFA v Spartans FC Youth M Gallacher
Musselburgh Windsor FC v Bonnyrigg Rose FC G McGregor
Division 2
Beechwood FC v Currie Star FC N Brown
Cavalry Park v Gala Fairydean Rovers S Duncan Duddingston
Kelso FC v Edinburgh South Ospreys K Home
Lasswade Thistle Reds v AC Oxgangs C Muir
Musselburgh Windsor Blues v Hutchison Vale Colts C Doyle
Division 3
Penicuik Athletic YFC v Gullane Athletic R McKean
Cramond FC v Tynecastle FC R Menzies Royal High 3G, 2pm
Haddington Athletic CFC v Peebles FC J Caldwell
North Merchiston FC v Kirkliston South Quennsferry P Peace
Salvesen CFC v Loanhead MYFC R White Forrester HS 3G, 1pm
Spartans FC Locomotive v North Berwick FC D Cormack Broughton HS 3G, noon
Division 4
Currie Star Colts v Currie FC P Burns Balerno HS 3G, 3pm
Duns Juniors v Newtongrange Star YDA I Cairns
Musselburgh Young Stars v Lasswade Thistle Rose S Harris
Earlston Rhymers v Edinburgh South Cobras G Muir
No Game - Spartans FC Colts / Leith Athletic Colts / Edinburgh City FC / Dunbar United Colts / Edinburgh South Reds
Saturday 31st August 2019
Inspiresport Scottish Cup
Edinburgh South Reds v Broxburn Athletic Colts TBC
Sunday 1st September 2019
Inspiresport Scottish Cup
Gala Fairydean Rovers v Beechwood FC S Bowers
Dunbar United Colts v Armadale CFC Red A Marr
Salvesen CFC v Loanhead MYFC C Bryson Forrester HS 3G, 1pm
Tynecastle FC v Cavalry Park S Duncan
Musselburgh Young Stars v Spartans FC Locomotive S Harris
Redhall Star YFC v Kirkfield United A Laing
North Berwick FC v Armadale CFC Blue J Cattanach
Spartans FC Youth v Newtongrange Star YDA N Brown
Lasswade Thistle Rose v Livingston FCC K Home
Longniddry Villa v Bonnyrigg Rose FC G McGregor
Peebles FC v Hutchison Vale Colts R Hume
Cramond FC v Livingston FCC Lions C Doyle Davidson Mains
Penicuik Athletic YFC v Kelso FC L Hogarth
Edinburgh City Blacks v Murieston United Blues C Bryson Forrester HS 3G, 3pm
Musselburgh Windsor FC v Salvesen Reds D Gordon
North Merchiston FC v Lasswade Thistle Reds R Menzies
Lochend FA v Lasswade Thistle FC D Paterson Portobello HS 3G, 2pm
Forth Valley FC v Haddington Athletic CFC
Linlithgow Rose CFC v Edinburgh City FC
Bathgate Thistle CFC Whites v Spartans FC Colts
John McConnell Memorial Cup
Gullane Athletic v Kirkliston South Queensferry J Caldwell
Edinburgh South Cobras v Currie Star Colts C Muir
Division 1
Hutchison Vale FC v Portobello CFA D Cormack Broughton HS 3G, noon
Division 2
Currie Star FC v Edinburgh South Ospreys K Green Balerno HS, 3pm
Division 4
Duns Juniors v Leith Athletic Colts A Rooney
Earlston Rhymers v Currie FC G Muir
No Game - AC Oxgangs / Musselburgh Windsor Blues

ShareThis