u16's Fixtures and Results

  • Previous results on Scorecard or on Cup Draw page
  • Fixtures and results will update each week.
Fixtures Score Ref Venue
Sunday 8th December 2019
SPORTSassist South East Region Cup
Tynecastle FC v Hutchison Vale FC John Thomson
Jackie Faichney Memorial Cup
Gala Fairydean Rovers v Spartans FC Youth S Bowers
Edinburgh United v Edinburgh City Colts P Burns
Hutchison Vale Colts v Gullane Athletic S Duncan
Edinburgh City FC v Dunbar United Colts C Bryson Forrester HS 3G, 1pm
Division 1
St Bernard's BC Midlothian v Leith Athletic FC M Gallacher
Musselburgh Windsor FC v Newcraighall Leith Vics D Dickson
Division 2
Spartans FC Reds v Longniddry Villa Colts M Corner Spartans Academy, 3pm
Peebles FC v Currie FC C Whittingham
Bonnyrigg Rose Whites v Longniddry Villa C Roulston
Division 3A
Melrose FC v Redhall Star YFC B Mitchinson
Eyemouth United v Selkirk FC K Home
Beechwood FC v Currie FC Colts N Brown
Arniston Rangers YFC v Loanhead MYFC D Duncanson
Division 3B
Lochend YFC v Cramond FC G Cooper Portobello HS 3G, 2pm
Penicuik Athletic YFC v Currie Star FC R McKean
Civil Service Strollers v Peebles FC Athletic I Patterson
Craigroyston CYFC v Leith Athletic Colts R White
No Game - Currie Star Colts / Musselburgh Youngstars / Hillfield Swifts / Edinburgh South CFC
Sunday 15th December 2019
SPORTSassist South East Region Cup
Murieston United Blues v Tynecastle FC / Hutchison Vale FC
Colin Greenhill Memorial Cup
Edinburgh United v Selkirk FC S Duncan Paties Road
Edinburgh South CFC v Hutchison Vale Colts S Hammersley
Peebles FC v Currie FC C Whittingham
Division 1
Spartans FC Youth v Tynecastle FC / Hutchison Vale FC I Baillie Spartans Academy, 3pm
Musselburgh Windsor FC v Leith Athletic FC M Gallacher
Newcraighall Leith Vics v St Bernard's BC Midlothian D Dickson
Division 2
Gala Fairydean Rovers v Longniddry Villa Colts TBC
Dunbar United Colts v Edinburgh City FC TBC
Spartans FC Reds v Longniddry Villa M Corner Spartans Academy, 3pm
Edinburgh City Colts v Bonnyrigg Rose Whites C Bryson Forrester HS 3G, 3pm
Division 3A
Redhall Star YFC v Gullane Athletic TBC
Currie FC Colts v Arniston Rangers YFC TBC
Melrose FC v Eyemouth United FC TBC
Beechwood FC v Loanhead MYFC N Brown
Division 3B
Cramond FC v Currie Star FC J Frame Royal High 3G, 2pm
Civil Service Strollers v Lochend YFC I Patterson
Currie Star Colts c Penicuik Athletic YFC P Burns Balerno HS 3G, 1pm
Musselburgh Youngstars v Leith Athletic Colts TBC
Craigroyston CYFC v Peebles FC Athletic R White
No Game - Hillfield Swifts

ShareThis